Halk buluşmasının üçüncüsü 23.02.2017 günü saat:14.00 de Çubuklu Mahallesinde gerçekleşti. Toplantıya İçe Kaymakamımız Mehmet Alper ÇIĞ, Belediye Başkanı Esat ÖZTÜRK ve Daire Amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve Çubuklu Mahallesi halkı katıldı. Halk buluşmasında İlçe Kaymakamımız Mehmet Alper ÇIĞ vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini alıp değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti
 
Yapılan buluşmada, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin ardından ilgili Müdürlüklerle görüş alış verişinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların ve Muhtarların sorunlarını ve isteklerini dinleyen İlçe Kaymakamımız sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine talimat verdi.
 
Buradaki toplantının ardından Çubuklu Özkoyuncu Ortaokulu ziyaret edilerek Öğretmen ve Öğrencilerle görüşüldü, ihtiyaç ve sorunları dinlenip bilgi alındı ve Çubuklu Mahallesinden İlçe Kaymakamımız ayrıldı.